Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Veszélyes 4mm-es üvegből...

Veszélyes 4mm-es üvegből készült 54L-es akváriumot venni?

Figyelt kérdés
60x30x30 a mérete, olvastam, hogy az EHEIM Aquastar 54-es szett másoknál a front oldalon feltöltve hajlik 2,7mm-t. Ez hosszútávon veszélyes? A fekete ragasztás stabilabb, vagy csak a sós víznek állna ellent?

2018. dec. 18. 17:29
 1/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ide nem illő válaszod!

Továbbra is várom hozzáértők komnentjét.

2018. dec. 18. 17:46
 2/6 A kérdező kommentje:
*kommentjét
2018. dec. 18. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy forgalomba hoznának olyan árucikket, amelynél a vásárlók tömegesen élnének jótállásra vonatkozó jogaikkal. A műszaki leírásában edzett üveg-ként szerepel, az edzett üveg pedig sok mindent kibír.
2018. dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen akváriumom van, csak Aqua-Szut márkájú. Szintén 4-es üveg, és ahogy most mértem az üveg kihajlása is kb ennyi középpen. Ettől függetlenül van 1,5 éve megvan és kicsit sem aggódom, hogy el akarna törni. Ragasztás színe meg szerintem nem befolyásolja az erősségét, csak feketével jobban szeretnek ragasztani, mert abban a légbuborékok nem látszanak.

[link]

2018. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld!
2018. dec. 18. 19:58
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
4-5mm-es üvegből szokták készíteni ezt a méretet, jobb minőségű üvegnél 4mm a gyengébbeknél 5mm. Nem hinném, hogy baj lenne belőle ha kicsit hasasodik. 60cm hosszon 2-3mm az lópikula egy jó minőségű üvegnél. A ragasztó minősége és nem a színe a mérvadó, mindkét színben gyártanak tengeri akváriumhoz valót is.
2018. dec. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!