Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan szőjem bele a szövege,...

Hogyan szőjem bele a szövege, hogy pénzért szeretném visszavinni a halakat?

Figyelt kérdés

Eddig ezt írtam a levélbe:

Jó napot kívánok!

Tavaly májusban vásároltam önöknél egy fekete vitorláshalat, egy rózsás-lazacot, és egy algaevőt. Mivel költözök, így nem tudom hova rakni sajnos a halakat, ismerőseim közül pedig senki nem gondoz otthon díszhalakat. Az lenne a kérdésem, hogy van-e lehetőség pénzért visszavinni a halakat?


Itt igazából a kérdéssel van probléma. Hogyan fogalmazzam át, hogy azért ne úgy tűnjön, hogy a pénz miatt viszem őket vissza?



2019. febr. 17. 10:42
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem nem fogják pénzért visszavenni a halakat, de kitudja.
2019. febr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én így kérdezném:

Üdv!

2018 májusában övöknél vásároltam egy vitorláshalat,egy rózsás-lazacot és egy algaevőt.Sajnos el kell költöznöm és nem tudnám őket tovább tartani.És sajnos az ismerőseim,rokonaim közül sem tudja senki befogadni.Esetleg visszavárárlásra van lehetőség?


Max ha nemet mond akkor ajándékozd el!

Ezek a halak nem drágák,ilyeneket ha valaki megun akkor elajándékozni szokták!

2019. febr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Te sok mindenhez nem értesz. Főleg nem a kereskedelemhez.

Mégis mennyiért vetted és mennyiért gondoltad hogy be veszi valaki a halaidat?

Mert te veszel egy halat a kereskedésbe például 1000 ft-ért, annak a beszerzési ára valahol az 1 száz ft-nál van.

De még én ennyiért se venném vissza mert mi van, ha valami betegségük van, akkor az egész állományom lebetegedhet e miatt.

Tehát annak semmiképp nem éri meg ilyenekkel foglalkozni. De azért egy próbát megér.

2019. febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
pénzért? ki van zárva, esetleg ha te fizetsz neki
2019. febr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy eséllyel ingyen se fogják visszavenni esetleges betegségek miatt. Ajándékozd el õket.
2019. febr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, az e-mail-be akkor nem írom bele, hogy visszavásárolnám őket, csak, hogy van-e lehetőség a visszavételre!

De ha elutasítják, akkor van esély arra, hogy jófogáson esetleg elviszik őket/ vagy felesleges feltenni? (nyilván egy jelképes összegért cserébe)Tényleg az a probléma, hogy nem tudok velük mit csinálni, a wc-n meg nem szeretném lehúzni őket...

2019. febr. 17. 11:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan boltos, aki azt mondta, hogy visszaveszik, de teknőskaja lesz, mert nem kockáztatja, hogy valami betegséget behurcoljon, karanténra meg nincs helye...

Fizetni nem fog érte, mert egyben, tenyésztőtől veszi őket, pont az ára meg a karanténkérdés miatt.

Szerintem hirdesd meg valami akvaristafórumon ingyen elvihetőnek.

2019. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon a Magyar akvaristák közössége csoportba lépj be és ott hirdest meg, ott szerintem gyorsan el fog kelni.
2019. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hosszú évek óta vagyok jó kapcsolatban a helyi bolt üzletvezetőivel és időnként viszek növendék halakat, növényeket, persze előre megbeszélve. Örülök ha átveszik halkajáért, más halakért, növényekért és vízkezelőkért. Próbáld meg de én ezt személyesen intézném és nem levélben. Amúgy nem sok esélyt látok arra, hogy visszaveszik, valószínűleg még ingyen sem. Próbáld elajándékozni, esetleg elcserélni.
2019. febr. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!