Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 literes akváriumba milyen...

Bacsa89 kérdése:

54 literes akváriumba milyen szűrőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
2019. márc. 3. 23:27
 1/4 Skid05 ***** válasza:
Aquael Fan2-es nagyobb szivaccsal (ami ha jól rémlik TM20-as gyárilag) mint a gyári vagy minőségi bio szűrőanyaggal. Esetleg Hydor Duo K20, ehhez is ajánlott külön bio szűrőanyag (sipo mini). Ha esőztető kell (mondjuk bettához célszerű) akkor az előbbi, de azt venni kell hozzá külön. Diszkont verzió még a JKA IF302, de egyrészt kisebb a tartálya mint az Aquaelnek, kevesebb a bio töltet helye, másrészt nem vagyok benn biztos, hogy a gyári motor teljesítménynek hihetünk, viszont ehhez jár esőztető is.
2019. márc. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aquael filter pat mini. Egy sokkal nagyobb szivaccsal megfelelő, bár én garnélákat tartok, és ezért kell szivacsos
2019. márc. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Ha megoldható az elhelyezése én az akasztós szűrőket részesítem előnyben kisebb akváriumoknál, már csak a helykihasználás miatt is. Ezekbe is érdemes a gyári szűrőlapkák helyére S-Minit tenni vagy hasonlóan jó szűrőanyagokat. Kedvencem az EHEIM Liberty.
2019. márc. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eheim pickup 2010. 20 éve ezt ajánlom. :D
2019. márc. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!