Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Waldbeck Clearflow vélemények?

Waldbeck Clearflow vélemények?

Figyelt kérdés

Adott egy 240literes akvárium amibe szűrőt keresek.

Árban is próbáltam jót keresni és találtam ezt a Waldbeck Clearflow 35 külső szűrőt. 1400 liter/óra a teljesítménye. Elég lenne ez az akvariumba? Valakinek valami véleménye erről a nevű szűrőről?



2019. márc. 30. 14:44
 1/2 Skid05 ***** válasza:

Egy, a teljesítmény paraméterekkel nem vetítő gyártó1400as szűrője észszerű telepítés mellett már elvisz egy 240est. Ezzel a gyártóval sokaknak (idehaza) egy darabig nem lesz tapasztalata az bizonyos, de az ára miatt már nem először merül föl.

Nem tudom nálad pl mennyire szempont, hogy alkatrészt sem egyszerű találni hozzá, mondjuk rotort, ami nélkül ugrott az egyébként diszkont léptékű 25ezres ellenérték, na meg egy töltet-tuning is elkelne.

Nem a szűrőn a legokosabb spórolni, 240hez Hydor prof 350et vennék, azonnal beüzemelhető, erős, de zabolázható motorral, pár napon belül elérhető tartozékokkal.

2019. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy rakás szar a szűrő! Vettem de nagyon megbántam! Hangos búg zörög senkinek sem ajánlom! Az elsőt 2-3 hónap használat után kicserélték, 1-hónap volt a csere. A második is zörög, lehet feladom, veszek inkább valami normális márkát!
2020. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!