Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért halszagú a légmosónk?

Miért halszagú a légmosónk?

Figyelt kérdés

Van egy AW10S párásítónk.


Ez max 10-20 nap után "halszagú" lesz.


Takarítani ekkor próbálom a kefével, amit gyárilag hozzáadtak és ecettel a vízkő ellen, és klímatisztító habbal.


De ti tudjátok mi lehet ez a halszag?


A vízből jöhet, mert nem tiszta, vagy vmi más anyag miatt?


pl.: most frissen takarítottam, de már érezzük a szagot.


köszi.



2019. ápr. 23. 09:53
 1/1 Salx Narval ***** válasza:
Nem igazán akvarisztikai téma de ha már elolvastam válaszolok. Rossz hírem van, amit érzel az nem halszag hanem az ózongáz fura szaga amit a gyártók előszeretettel hívnak erdei, vagy hegyi levegőnek. Számomra és ezek szerint számodra is ez bizony igencsak kellemetlen szag és köze sincs az eső utáni föld, vagy a vízesések környékén tapasztalható friss illathoz ( ezeket is gyártók szokták hangoztatni). Sajnos ezt a szagot tisztítással nem lehet eltüntetni, néha illatpatront is beépítenek de azon keresztül is érezhető. Én azt tanácsolnám, hogy ne használjátok mert többet árt a készülék mint amennyi hasznot hajt. Többre mentek az aktívszenes konyhai elszívóval, gyakori szellőztetéssel,a lakáson kívüli dohányzással, sok dísznövénnyel,ha kell akkor a sima párologtatókkal, de még talán a sólámpával is, mármint azt alkalmazva amire szükség van. Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de nem ajánlom a használatát senkinek. Olvass utána az ártalmainak is ne csak azt hidd el amit a gyártói állítanak róla. Ha érzed az ózongáz szagát akkor az már hosszabb távon árt is elhiheted, ha nem akkor viszont nincs baktériumölő hatása sem.
2019. ápr. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!