Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valamilyen szinten önfenttartó...

Valamilyen szinten önfenttartó akváriumot szeretnék létrehozni, növényekkel, rákokkal stb. Ehez bármilyen könyv, link, video-t tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Akvarisztika könyv, Akvarisztika link, Akvarisztika video, önfenntartó akvárium, önfenntartó

#önfenntartás #Akvarisztika könyv #Akvarisztika link #Akvarisztika video #önfenntartó akvárium
2019. máj. 14. 16:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Elírtam a kérdést formailag, ezt nézzétek el nekem :)
2019. máj. 14. 16:56
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

[link]


Én ezt találtam, nincs vele személyes tapasztalatom, de állatkínzásnak találom, persze ez mindenkinek a saját lelkiismeretétől függ.

Természetesen hivatalosan nem számít állatkínzásnak, mert az állatvédelmi törvények csak gerincesekre vonatkoznak. (A honlapon ez nagyon szépen megfogalmazva van leírva)

Ha ilyet szeretnél, megvásárolhatod kb. 15-30 000 ft. körül.


(Ja, és senki ne támadjon nekem, légyszi, direkt mondom, hogy ez csak a saját véleményem)

2019. máj. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Skid05 ***** válasza:
57%

[link]

a leírásban szereplő fordítóra keress rá, van egy bővebb el natural összefoglalója

2019. máj. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Zsilinszky-Horn: Akvarisztika, Hans Frey: Az akvarista kislexiona, Lányi: Akvarisztika és egyéb könyvek antikváriumban (interneten is, pl. antikvarium.hu)) olcsón kaphatók, az érdeklődők számára olvasmányosak is.

Ha önfenntartót akarsz, akkor nagyot kell választanod, az kevésbé kényes a környzeti változásokra.

2019. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat és a segítséget.

2/4. Amit linkeltél arra én is rátaláltam és bár én nem tartom állatkínzásnak, azonban hasonló okok miatt az nekem sem keltette fel az érdeklődésemet.

2019. máj. 14. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Vizet cserélni meg persze etetni minden esetben fog kelleni, ha nem tudod ezt vállalni ne akvarizálj.
2019. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Roppant szimpatikus törekvés, egy izgalmas vizilabor a természet követésére.

Jó lenne követni a megvalósítási folyamatokat!

2019. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!