Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 160 literes akváriumba hány...

160 literes akváriumba hány db halat telepíthetek be? Többi lent!

Figyelt kérdés

Akvarum 160 liter ( 100x40x40). Belső szürő (Atman 1000 Liter / óra ) levegőztető ( Atman 2 X 180 litere levegőztet).Neon,torocatum,anci,vitorlás,páncélos harcs.


Az én elképzelésem szerint Neon 35 db,Torocatum 2 db,anci 3 db,Vitorlás 6-8 db,páncélos harcsa 5 db.Ajándékba kapok 2 Xiphot és 3 tetrát.Csak ezek a fajta halak jöhetnek szóba.Szerintetek kevés vagy sok ?


Kb 3 éve van 110 literes akvariumom aranyhalakal szóval a technikai része (etetés,szűrő tisztítás,növények kezelése stb) nem okoz gondot .Lehetőség szerint olyan válaszoljon aki ismeri ezeket a halfajtákat több éve foglalkozik tenyésztéssel ,akvarisztikával.


2010. júl. 11. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én vitorlásból biztos, hogy nem tartanék csak 3-at, a 8at nagyon soknak találom. A tetra rajhal, tehát ebből a 3 kevés. Neonból is sok a 35, szerintem elég lenne 20 is. A többi rendben van, az összeválogatás is jó. Lehet, hogy nincs mindenben igazam, de szerintem ne terheld túl az akváriumot, a vitorlásokkal pedig biztos hogy nem jársz jól, ha túl sok van.
2010. júl. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez így brutális halpiac lenne. Nem hallottál még a számításról,miszerint 1cm halra 1 liter vizet kell számolni?.ahogy én tenném össze:20neon,1 max 2 anci, 2vitorlás(1pár) , 5 páncélos,és az ajándék.Nem tudom hogy a torocatumok meg vannak e már,ha igen akkor nem lehet,vagy nem akarod elajándékozni?Én nem tenném már be őket.de ez csak az én véleményem
2010. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!