Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Fű helyett tyúkoknak?

Fű helyett tyúkoknak?

Figyelt kérdés
Ha nincs lehetőség legeltetni, akkor megteszi a saláta, sóska, spenót, lucerna pellet? Vagy más alternatíva?
2019. szept. 12. 12:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
30%
Én szedegettem nekik anno egy-egy marék füvet, ették, szerették :)
2019. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Akkor szedek nekik. Bármilyen jó? Nincs mérgező?
2019. szept. 12. 14:38
 13/22 anonim ***** válasza:
30%

Sima füvet szedj, azzal nem tudsz mellényúlni :)


Abból mindegyik jó, csak arra figyelj hogy ne forgalmas helyen szedj - a kipufogófüst és társai nem tesznek jót a tyúkicáknak.

2019. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
30%
A hosszú szál sem akadály nekik...megoldják.
2019. szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Renden, köszönöm mindenkinek. Kivéve kettes. Azt még mindig nem értem.
2019. szept. 12. 16:27
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

A tépett szálas gaz (főleg a hosszú) nem jó, mert megakadhat a begyükben, nyelőcsövükben és bele pusztulhatnak, mivel nincs foguk, csak lecsúszik a fűszál!

Szinte bármilyen gaz adható, ami nem méregző. Ezen kívül, amivel etetsz, szórd el a földön és pár nap alatt kikel. Én szoktam búzát csíráztatni, még jobb is mint bármi más.

2019. szept. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Azért viccesek vagytok. Alap lenne a tyúktartásnál tudni, hogy a legelt szálas gaz jó, de a tépett szálas veszélyes. És én vagyok lepontozva...
2019. szept. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
50%

Én tanultam takarmányozástant , a tápban benne van minden ami kell és semmi, ami káros (döntően kukorica, gabona, hüvelyes) .


Összetétel alapján (fehérje, zsír, szénhidrát, rost stb) keverik ki és nem kapnak semmilyen zöld takarmámyt.


Ha csak tápot kapnak nem is kell nekik más.

2019. szept. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#18 Persze, csak táppal is lehet, de hasonlítsd össze a tojást színét, a bőre színét és a húsa minőségét egy falusi tyúkéval. A tápos csirke húsának ízén érződik a táp és festékanyagok vannak benne, amitől szebbnek tűnik a csirke. Szükségük van a zöldeleségre, állati és növényi fehérjére egyaránt, a zöldel etetésnek rengeteg pozitívuma van.
2019. szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
45%

Tévedés, nem a táp, hanem a szarszag érződik rajta.

Mivel már nem kaphatnak hallisztet.

Szinezék nincs a tápban.

2019. szept. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!