Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mit eszik a nyúl? Kukoricát ehet?

Mit eszik a nyúl? Kukoricát ehet?

Figyelt kérdés
sziasztok,jonapot. kb fél éve vannak nyulaim elvielg 2 kislány lett véve, de kiderült eggyik kan. lassan jön a tél és most van 6 kicsi, mit lehet nekik télre mit érdemes be szerezni? kapptam egy zsák herét, kukoricát ehetnek ismértékben a herével váltakozva? azt hallottam fel fúja őket viszont nagyapám tudna adni renegeteget és kétlem hogy a here elegendő volna. mit tanácsoltok? mit érdemes beszerezni? meg a kukorica télyneg csak hízlal és káros?

2019. okt. 23. 14:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
egyébként azért vettem nyulakat hogy bele tanuljak a témába. 14 éves vagyok, nagyapámnak sokk volt viszont azt senki nem tudta megmondani hogy lehet e kukoricát adni.
2019. okt. 24. 06:54
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
Akáclevél mérgező! Te jó ég, komolyan....
2019. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Azt ették nyaranta, sose volt tőle bajuk. Amúgy meg a fehér akác nem mérgező!! Ez egy bolond tévhit. Marokra ettük a virágát gyerekkorunkban. Esszük az akácmézet is. Ha annyira mérgező lenne, nem ennénk meg!!
2019. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem is kifejezetten neked szólt, hanem azoknak, akik szerint lehet ilyenekkel tömni szegény állatot. Kérlek normális helyről tájékozódj, mit szabad, mit nem. Facebookon vannak jó csoportok (Törpenyuszisok, Nyulak kedvelői ide!), rengetegszer volt téma az etetés is
2019. okt. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az akácnak a virága nem, de a levele igen is mérgező!
2019. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!