Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Miért bánt a kakas kettő...

Miért bánt a kakas kettő tyúkot? 10-en vannak még rajtuk kívül, de velük kijön. Most mit csináljak velük? Már külön csuktam de ez hosszútávon nem megoldás…

Figyelt kérdés
Tavaly kaptam ajándèkba őket, A kakast itt kelttettük ki 😢
2019. nov. 21. 15:37
 1/3 anonim válasza:
35%
Mert a kakasok nem normálisak. Ne keress benne logikát. Kiskoromban megtámadott egy, alig tudtam elfutni. Anyumat is kicsiként elkapta egy kakas, vasvillával kellett leszúrni úgy bevadult minden ok nélkül. Bárkinek volt eddig kakas családban mind nagyon hamis volt. Hátat soha ne fordíts nekik. Veszélyesek. Szerintem nem normálisak.
2019. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos meg van az oka. Lehet hogy azok már nem tojnak, terméketlenek (ezt a kakas megérzi) vagy nem tudják hol a helyük a rangsorban.
2019. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mantis religiosa ***** válasza:
A kêt tyúk leszbikus
2021. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!