Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Tarthatok tyúkokat belvárosi...

Tarthatok tyúkokat belvárosi ház kertjében?

Figyelt kérdés
Egy belvárosi társasház második emeletén lakok, elég nagy kertünk van ilyen viszonylatban. A ház mögötti utcáig leér. A kérdés,, hogy tarthatok-e csirkét ha veszek ólszerűséget, és a kerítést is megerősítem, ne menjenek ki.

2020. ápr. 14. 15:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Erkélyen szoktak tartani.
2020. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Akkor ott, mindegy. Lényeg, hogy nem engedném a szőnyegre és nem lenne büdös
2020. ápr. 14. 18:41
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha lakásban ki tudsz nekik alakítani megfelelő életteret úgy, hogy nekik is jó legyen, ne legyen állatkínzás, és a szomszédot se zavarja se zaj, se bűz, semmi, akkor lehet.


Én azért előbb megpróbálnám elintézni az udvart, ha beleegyezne a lakóközösség, mégiscsak jobb lenne ott nekik.

2020. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
kérdező, neked valami tyúkfétised van? :-DDD
2020. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Szerintem halvány lila gőzöd nincs, hogy mit akarsz :) már csak az ammónia úgy be eszi magát majd az egész lakásodba, hogy a többi felmerülő problémát, hogy miért nem lehetséges lakásban tartani, az fel sem sorolom
2020. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25: írtam neki az előbb, hogy a bűz is simán átmegy a szomszédba - és akkor joggal feljelenthetik birtokháborítás miatt...
2020. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nem vagy komplett, kérdező!
2020. ápr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
tarts inkább japánfürjet
2020. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Más szabályok vonatkoznak a kedvtelésből tartott, és mások a használlatok tartására. . A tartásukat kormanyrendeletek, önkormányzati rendeletek,a társasház törvény, az alapító okirat, és a házirendet megállapító szervezeti-működési szabályzat határozza meg.

Ha a a házirendben nem részletezik, akkor a kerületi jegyzőnél érdeklődhetsz.

2020. ápr. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!