Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Érdekelne hogy Pécs közelében...

Érdekelne hogy Pécs közelében vannak olyan lányok akik tudnak csirkét vágni? Kort is irjatok légyszi☺

Figyelt kérdés
2020. máj. 14. 09:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%

10: Ízlések és pofonok. Kinek mit jelent a háziasszony definíció.. Ez személyiségtől függ. Amint mondtam ez az én véleményem, nem lehet mindenkinek ugyanaz a stílusa, modora. Azt most mondom, hogy nem kell minden nőnek csirkét vagy más állatot vágnia (nyilván), de akkor legalább ne legyen telefonfüggő, vagy éppenséggel TV függő. Ennyi. De persze lehet mondjuk egy rendszerető, háztartásbeli nő is jó háziasszony, aki éppen nem lusta belső tulajdonságokkal rendelkezik.

Bárki érezheti magát jó háziasszonynak, csak kitudja mennyire igaz.


Egy feleség/élettárs/barátnő ne legyen finnyás, a nyers hústól undorodó, trehány, médiába beszippantott ember.

Ha nem képes megetetni pl.: egy kevésbé tiszta állatot lehet szó sertésről, vagy csirkékről akkor eléggé finnyás SZÁMOMRA. De vannak olyanok akiket az ilyesmi nem érdekel, amint mondtam faluhelyen többnyire a háztartásbeli nők vannak előnyben. Nyilván ezt nem tudja felfogni egy városi.

2020. máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%

#11

Falusi lány vagyok, felásom a kertet bármikor, de vágjon állatot a hóhér, vagyis a böllér.... :D

Szerintem konkrétan semmi köze a háziasszonyságnak ehhez. :)

2020. máj. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
32%

Bírom az ilyen "falusi fiúkat", akiknek "jó háziasszony" barátnő kell.


Mi, városiak, jót röhögünk rajtatok. :D

2020. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
36%

12: amint mondtam, ez az én személyes véleményem, tehát NEM kötelező minden lánynak vágnia haszonállatot, mástól is lehet valaki jó háziasszony (pl.: a te munkád)

13: Mi pedig rajtatok, úgyhogy kvittek vagyunk. :D

2020. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!