Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Amikor forgatod a csirkét...

Amikor forgatod a csirkét miért marad egy helyen a feje?

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Érdekes jelenség. Én is szerettem volna kipróbálni, de nekem nem volt hajlandó egy helyben tartani a fejét; ráadásul gyorsan nagyon ideges lett.
2020. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert figyel valamit, tényleg nagyon érdekes. A kacsáimmal is ezt csináltam, és folyton egy helybe tartották a fejét. Elég sok madár viselkedik így.
2020. máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2020. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A hüllők is ezt csinálják.
2020. máj. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezen a linken nem igazán adnak rá magyarázatot, hogy hogyan működik a dolog.

A miértre meg rá lehet jönni magunktól is, a videót nézve:

[link]

6 éves koromban én is nagyon jól elszórakoztam a csirkékkel. :)

2020. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert madár. A madarak meg egyhelyben tudják a fejüket tartani, úgy hogy a testük mozog, mert nem lenne túl előnyös, ha pl repülés közben a szárnycsapásokkal a fejük is fel-le menne.
2020. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21%
Mert gyroscope van bennük. És azért van ez, mert a Fiastyúk avagy Subaru csillagképből származnak. Ezért van, hogy úgy kaparnak akár egy Impreza.
2020. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!