Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Lányok benneteket hogyan...

Lányok benneteket hogyan vettek rá a csirkevágásra? Milyen volt az első?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 13:55
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
91%
Engem úgy, hogy a testvérem egyszer le íjazta véletlenül egyik csirkénket még kisebb korunkban, és mivel a szüleink épp akkor nem voltak otthon, illetve nem akartunk nagy bajba kerülni ezért mi magunk kopasztottuk meg :D Fura volt, nem nagyon tudtuk mit hogy kell, de a végére azt mondta anya hogy ő sem tudta volna megkopasztani tisztábbra :))))) Az elején undoritó, aztán egy idő után belejössz :D Egyébként a belét már nem vettük ki azt nem vállaltuk. :D
2020. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
73%
Mi egyszer anyósommal nyírtunk ki egy kakast, mert többször nekitámadt az ő idős anyjának. Elég tompa volt a kés, meg küzdött is erősen, de aztán csak a fazékban végezte... mármint a kakas.
2020. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
100%
Nagymamám megkérdezte akarok-e segíteni a csirkevágásban én meg azt mondtam igen.
2020. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
21%
engem sehogy. a belezést hajlandó voltam végig nézni, de a levesből köszönöm nem kértem
2020. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
67%

Neked ez a fétised?

Sehogy, nem vágtam és nem is fogok, nem eszem döglött allatot, soha nem is ettem.

2020. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, ha nem akarsz ilyet csinálni, akkor ne hagyd magad rábeszélni! Jogod van hozzá!
2020. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
92%
Ennyire rá vagy izgulva a témára? Hányadik ilyen kérdésed ez már...
2020. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim válasza:
78%
Hát engem sehogy sem bírtak rávenni.
2020. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
89%
Attól hogy törölteted, még unalmas a vágás fétised. Már a második ilyen kérdésed ma.
2020. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
10%
Sehogy, semmilyen állatot nem vagyok hajlnadó megölni pedig vidéken nőttem fel. A kopasztás meg belezés látványa hidegem hagy láttam sokszor. de én nem is eszem állatokat. És nem is barátkozom olyannak aki képes ölni. Azért ahhoz kell egy sötét lelkivilág. Az állat meg nem játék. Aki kenytelen ölni mert az élete múlik rajta az úgy tegye hogy az állat egy pillanatig ne szenvedjen. Aki lenyilazott egy csirkét azzal pont ugyan ezt tenném. Szégyen és nem vicces dolog. Primitív buta érzeketlen emberek képesek csak állatokat kínozni.
2020. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!