Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Lehet valamivel segíteni a...

Lehet valamivel segíteni a kiscsibe fejlődését?

Figyelt kérdés
Sziasztok!tegnap vettünk 13 kiscsibét,és 2 kiskacsát.ahonnan vettük őket,lehetett válogatni.melyiket hozzuk,hát én rögtön felkaroltam a legapróbbat.tahát a lényeg az,hogy egyidős a többivel,de kisebb,a szárnya még röviddebb mint a testvéreinek.szóval van bármi módszer,vagy szer,vagy bármi amivel növelhetem a túlélési esélyeit?

#módszer #tyúk #növekedés #csibe #Gyógyszerek,szerek
2020. máj. 31. 10:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
Tehát dísznek etetsz egy baromfiudvart? Jól állhattok anyagilag ha ennyi kidobni való pénzetek van.
2020. jún. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

11-es, a kérdező valószínűleg gazdasági hasznosítású fajtát tart, de ne lepődj meg, ha azt mondom, hogy léteznek díszbaromfifajták, amelyeket kizárólag a szépségük miatt tartanak, mert haszon nincs belőlük (esetleg ha tenyésztő vagy) se hús, se tojás tekintetében. Ilyen a legtöbb törpefajta például, de a nagytestűek is kevesebb tojást tojnak, rosszabb minőségű a húsuk (pl brahma)


Nekem vannak ilyen fajtáim, s nem árulok el nagy titkot azzal sem, hogy nem kell milliomosnak lenni hozzá. Jelentéktelen összegbe kerül a fenntartásuk. (Jelzem, hogy törpe, dísztyúkokról van szó!)


Az, hogy a kérdező a saját kárára megvett egy potenciálisan veszteséges csibét, nem a te dolgod. Vannak emberek akik belső késztetést éreznek arra, hogy "megmentsék" az alomból/fészekből a legkisebb, legsatnyább, legesélytelenebb egyedet.

Senkinek semmi köze hozzá.


Mindenki arra költi a pénzét, amire akarja.

2020. jún. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
87%
Tisztában vagyok a díszbaromfik létezésével, és azzal is tisztában vagyok hogy tizenöt szárnyas megfelelő etetése, ellátása nem jelentéktelen kiadás.
2020. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!