Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mi ennek a tehénnek a baja az...

Mi ennek a tehénnek a baja az alábbi YouTube videóban?

Figyelt kérdés

Mit operálnak ki belőle?

[link]



2020. jún. 13. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
“Felvágták” az állat gyomrát, hogy a felgyülemlett gázt és ürüléket ki tudják szedni.
2020. jún. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Illetve nem az ürüléket, hanem az emésztésben lévő ételt!
2020. jún. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
valami emészthetetlen dolgot szedtek ki a bendőjéből, talán szőrcsomókat, vagy műanyagot, nem látni jól, hogy mi az.
2020. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
#1, #2- az emésztőfélben lévő dolog kimegy a tehén végén , nem? emiatt nem vágnák fel szerencsétlent. Valami dugulást okozhatott és azt szüntették meg. A felgyülemlett levegőt egy kis nyiláson , léken is kiengedhetik, minek kellene ekkorát vágni hozzá?
2020. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ez tényleg szőr vagy műanyag? Nekem növénynek néz ki. Nem emésztett volna rendesen és bélcsavarodása lenne?
2020. jún. 13. 16:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem igazán találtam magyar nyelvű forrást, így angolul kerestem rá a beavatkozásra:


[link]


Ha jól értem idegen tárgyaktól és emészthetetlen táplálékról szabadítják meg az állatot.

2020. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor talán ez utóbbi lesz. Ilyen mennyiségű műanyag vagy szőr elfogyasztása után már kimúlt volna ez a jószág. Talán csak az elfogyasztott növényt nem tudta megemészteni.
2020. jún. 13. 17:30
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Videó alatti leírásból:

"The aim of this process is to research and extract exotic or non-digestible objects

For example wire - some plastic material - screws, and others"


Magyarul a tehénke befalt egy csomó emészthetetlen tárgyat.


"Ilyen mennyiségű műanyag vagy szőr elfogyasztása után már kimúlt volna ez a jószág."

Dehogy múlt volna ki. Nyilván nem kellemes neki és nem is túl egészséges, de azért a szarvasmarhák elég szívós, igénytelen állatok. A bendőjük akár kétszáz literes is lehet, és nagyon összetett bendőflórával rendelkeznek.

2020. jún. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogyan érzéstelenitik ?
2020. okt. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tudja fene
2020. okt. 29. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!