Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A kotlónak lett két csirkéje...

A kotlónak lett két csirkéje és nem tudom mennnyire kell betakarni őket..?

Figyelt kérdés
Az itt a baj,hogy a kotlót nem vihetem el a tojásaitól még és nem tudom,hogy mennyire takarjam be a csirkéket.Bele tettem őket két puha takaró féleségbe és nagyon félek,hogy nem tudnak lélegezni.De ha pedig nincsenek jól betakarva kimásznak.Egyfolytába sírnak de szerintem csak azért mert az anyjuk kell nekik.Vagy fulladoznak?Nagyon paranoiás vagyok és ocdm van lehet e miatt gondolom ilyen túl ezt?

2020. jún. 18. 22:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!3 kotló van jelenleg.Az egyik keltett most 9 csibét és az egyik kotlót eltudtam vinni és oda tenni hozzájuk.A kotló alatt lévő tojásokat át tettem a másik kotlóhoz.De ezzel a kotlóval az a baj,hogy minden 3 nap lesz 2 új csibéje.És félek,hogy elege lesz és otthagyja a tojásokat.
2020. jún. 19. 09:17
 12/15 anonim ***** válasza:
Miért kelnek 3 naponta a csibék?
2020. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs esetleg valamelyik tyúk tojhat oda?
2020. jún. 19. 11:00
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előfordul, ezért kell a kotlósokat külön helyezni.


Így nem lehet normálisan keltetni.

2020. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Rendben mostantól odafigyelek :)
2020. jún. 19. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!