Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Nem nyitja ki a szemét a kis...

Nem nyitja ki a szemét a kis csibém,miért?

Figyelt kérdés
3 hetes kis kendermagos csibém van (sántit az egyik lábára mert kiskorában rosszul fort össze a csont neki). 3 napja hoztam el és most egyedül van, tegnap még nyitva volt neki a szeme de ma már egyáltalán nem nyitja ki. Így enni és inni se tud... (én etetem) mit tegyek hogy újra kinyissa?
2020. júl. 20. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
El fog pusztulni. A természet teszi a dolgàt
2020. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Gubbaszt?

Hőmérséklet mekkora ahol van? (24-28 fok kell neki, különben megfázik, még nagyon kicsi).

A tyúk társas állat, szóval ha csak egyedül van attól is lehet beteg.

Mivel eteted?

2020. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Adok neki füvet, vizes kenyeret (amit nagyon szeret) és vettem neki való tápot is. Kiengedem a szabadba de nem csinál semmit... szerintem azért mert nem lát,mivel nem nyitja ki a szemét :( amugy ha etetem akkor eszik meg iszik is. Azt a tanácsot kaptam hogy vegyek az ivóvizébe vitamint.

A begye pedig tele van, szóval nem éhezik. Nem tudom hogy mit rontottam el :( lehet csak társ kellene neki?

2020. júl. 20. 17:42
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem sérült meg a szeme?
2020. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy a vizes kenyeret ne vidd túlzásba, a mostani kenyerek már nem valók állatnak.
2020. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy árnyékos helyen tartom kint egy ládikóban (ne hogy valami baja legyen) de a hőmérséklet az megvan neki.
2020. júl. 20. 17:46
 7/12 A kérdező kommentje:

Rendben van,nem viszem túlzásba!

Néztem neki de nem látok semmit se, csak annyi hogy könnyes neki,de semmi sérülést nem látok.

2020. júl. 20. 17:47
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Más tünete nincs, orra nem folyik, széklete milyen?

Ez tuti valami légzőszervi betegség lesz, de akkor nagy eséllyel elpusztul.

Adhatsz neki vitamint a vizébe vagy egy kevés almaecetet, de nem biztos hogy beválik.

2020. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem folyik neki,és rendes a széklete,amilyennek kell lenni,olyan!

Tegnap nem volt vele semmi baj, csak ma van egész nap csukva a szeme.

Esetleg ha kamilla teával megtörölgetném neki a szemét?

2020. júl. 20. 17:55
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Az nem ér semmit, itass vele vitaminos vagy almaecetes vizet (vagy-vagy a kettőt ne keverd mert gyengítik egymást).
2020. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!