Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Tudna segíteni azzal, hogy...

Tudna segíteni azzal, hogy hogyan állítsak lábra egy kispulykát ?

Figyelt kérdés
Akkor, pulykákkal foglalkozunk, és pakolgatva a pulykákat észrevettem egy olyat aki nem tud rendesen járn. Minden infót leírok, amit tudok róla. 1 hónapos lehet kb, még sárga színű. Megnéztem, és tud járni, szemeit is kitudja nyitni. Aztán nem tud rendesen állni, így eldől és így csúszik a szalmán. Aztán ami rendellenességet találtam rajta, az az, hogy a nyakán a tollak alatt vörös a nyaka. Aztán a az egyik szárnya mintha ellenne törve, mert hirtelen eltűnnek a tollak, és egy olyan háromszög alakzatban hiányoznak. Én erre gyanakszom, mert ugye eldől oldalra, mert nem jó az egyensúlya. A sín megoldaná a problémát a szárnyán ? Megoldásokat előrre is köszönöm, bocsi helyesírási hibákért előrre is bocsi.

2021. jan. 4. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
pulykák a legkényesebb állatok kiskorukban. nem lehetünk biztosak ennyi alapján, hogy ez a baja, állatorvos egy ilyen haszonállattal nem foglalkozik. próbáld megmenteni
2021. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én elvágnám a torkát.


Ebből normális állat nem lesz már sajnos. Csak szenved.

2021. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mehet a levesbe hétvégén ez van
2021. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!