Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Tartanátok/tartotok otthon...

Tartanátok/tartotok otthon selyemtyúkokat?

Figyelt kérdés

Az igaz hogy könnyebben betegszik meg, mint valamennyi tyúk fajta?

Tavaly tartottunk hobbi csirkéket, nem vágtunk le őket, most jelenleg rokonoknál vannak! Most tudnánk szerezni 3-4 kiscsirkét, és nem tudom hogy mit csináljak. Többet nem szeretnék bevallom őszintén, de egy párat szívesen elfogadnék. A selyem tyúkokról mit kell tudni?


2021. márc. 1. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tulporogni ezek is csak tyukok:) en nem tudok róluk sok mindent, szomszednak van egy par ilyenje, aranyosak, egesz jol tojnak, semmi kulonos. Sokkal betegesebb nem lesz mint a normál tyuk, azt hiszem fogekonyabbak az atkakra, de ha tisztan tartod oket es a helyuket igazabol ritka hogy elkapjak. Nalunk a tyukok is talan 1-2x kaptak el, pedig majdnem 20 eve tyukokat tartunk. Nyugodtan ruhazz be 1 parra, kedvesek es szelidek, allitolag nagyon szeretik az emberi tarsasagot.
2021. márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tartottam, tenyésztettem


ugyanúgy működik, mint a többi

csak könnyebben összesározza a tollát

és lépni se tudsz tőlük, mert szó szerint mindig láb alatt vannak

2021. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!