Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Van 2 kakasom kellene hozzá tyúk?

Van 2 kakasom kellene hozzá tyúk?

Figyelt kérdés
Már nincsennek meg a tyúkok és maradt 2 kakas de nem verekednek szerintetek kell hozzá tyúk ?Ha igen mennyi?Vagy nem kötelező?
2021. máj. 7. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Hát, ha nem verekednek, akkor nem hiszem, hogy kéne. De figyeld őket alaposan. Néha előfordul, hogy az egyik elkezdi terrorizálni a másikat (amúgy, néha akkor is megesik, ha van tyúk is), de, ha nincs ilyen probléma, akkor szerintem nem kötelező.
2021. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, ha tyúk lenne mellettük, verekednének. Ugye akkor mind a kettő petélni akarná a tyúkokat.
2021. máj. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Bocs, off topic, de ez jutott eszembe!


Új kakas érkezik a baromfiudvarba.Találkozik az öreg kakassal, és mindjárt hozzá is lát a fiatal kakas az osztozkodáshoz.

- Enyém az összes tyúk, liba, kacsa, a tied meg a girhes pulyka.

- Nem lesz ez így jó. -szól az öreg kakas.

- Miért miért ne lenne jó? - kérdi a fiatal.

- Azért mert eddig enyém volt az összes jószág, most pedig csak azt a girhes pulykát akarod nekem adni?

- Van valami ötleted? -kérdi a fiatal kakas.

- Igen! Fussunk versenyt, és aki győz azé az összes jószág, meg a girhes pulyka is.

Felcsillan a kiskakas szeme, hogy simán lehagyja az öreget egy ilyen versenyfutásban,és akkor azt az egy pulykát se kell neki adnia.

- Rendben, te indítod a versenyt! - szól a kiskakas.

- Várj egy kicsit, - mondja az öreg kakas, én már öreg vagyok, adj pár méter előnyt.

- Rendben. - mondja a fiatal.

Fel is állnak.Elöl az öreg akkas, pármétterrel mögötte a fiatalElkezdenek futni.

Ebben a pillanatban lép ki a gazda a házból és meglátja, hogy a kiskakas kergeti az öreg kakast.

Fogja a puskáját, és lelövi a kiskakast:

- A francba , ez már a harmadik b*zi kakas ezen a héten.

2021. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy szeretnél-e tenyészteni! Ha igen akkor legalább 10 tyúk kell a 2 kakashoz!
2021. máj. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!