Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Némakacsa 35. napja ül, igaz...

Némakacsa 35. napja ül, igaz még csak reggel van de max. hány nappal kelhetnek kèsöbb a kiskacsák??

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 08:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon nem jó, hogy ketten ülnek 1 fészekben.


Ebből csak keveredés lehet.

Kotlósokat elkülönítve kell megültetni.


Kiskacsálnak kacsaindító táp kell.

2021. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szia, Köszi a választ, igen ezt többen mondták hogy veszekedni fognak. soha nem csináltam még ilyet nem tudom mit hogyan kell és nem is mertem, és mai napig nem merem őket piszkálni úgyhogy ezért maradtak úgy ahogy ők ezt kitaláltàk.mára már szépen jönnek mennek kiskacsákkal eggyütt, esznek isznak úgy hogy minden a legnagyobb rendben eďdig. tápot tojást túrót és apróra vágott zöldet adok nekik..
2021. jún. 25. 07:02
 13/15 anonim ***** válasza:
Igaza van
2021. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
szia,igen gondolom hogy igaza van de sajnos most már mindegy. nem is tudom miért ketten ültek a fészken. Végére már két külön fészken ültek közel egymáshoz.8 kis kacsa kelt ki 3 tojást feltörtem azokba valami sárga lötty volt.viszont a 4.ben élő kiskacsa van.gondolom ő sajnos elfog igy pusztulni, bár be bugyoláltam,néha mocorog.igy több tojást nem merek már elvenni mert jó pár nap külömbséggel is kelnek majd ezek szerint.Tudom,mindent rosszul csináltam csinálok de mint irtam ez az első alkalom
2021. jún. 26. 20:40
 15/15 anonim ***** válasza:

Össze-vissza tojtak egymás alá, ez a lehető legrosszabb.


Amuben sárga lötty volt, az záp, nem volt fias.

2021. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!