Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mi lehet a liba baja?

Kérdezőcske2 kérdése:

Mi lehet a liba baja?

Figyelt kérdés

Tegnap kB 10 centiről Leesett az egyik libánk, és most egyik lábára nem tud állni, se mozogni. Ha felveszem, rúg, kapálózik mindkét lábával, mintha semmi baja nem lenne, ha lerakom mindkét lábán meg tud állni, de egy lépést sem tud tenni, mert rögtön elbotlik. Szerintem eltörve nincs, mert nyugodtan fogdozhatom a lábát, nem nyerít, meg amikor mozogni próbál, akkor sem hangoskodik...

Vettem nekik D vitamint, vágtam fel nekik csalánt is, mert elméletileg az is jó, de ha van valakinek valami tanácsa, hogy mi lehet a baj, valamint mit tehetek, hogy jobban legyen, szívesen hallgatom.

Köszönök minden segítséget, szép napot! :)



2021. jún. 30. 16:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%

Ezt írtam én is, hogy baronfihoz nem érdemes orvost hívni, mert ez haszonállat.

Erre lepontoznak.


Azt a libát vágd le először!

2021. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
20%
11 nem érted hogy vegán itt mindenki?
2021. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
Kb 1 hónapos, azt írta a kérdező. Még vétek levágni. Másnem kicsit sánta lesz, de a csontja összeforr. Ha a combcsontja törött el, azzal nem lehet mit csinálni. Ha a lábszára, akkor sínbe lehet tenni, ami házilag is megoldható. Ha felkel, próbál menni, akkor nem lesz vele gond.
2021. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
25%
Ki mondta, hogy most kell levágni?
2021. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!