Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hol vehetek sertés részeket,...

Hol vehetek sertés részeket, akár egész sertést vágásra?

Figyelt kérdés

Gyermekkoromban falun laktam, ott rengetegszer vágtunk dísznót.

Azóta egyik szülő meghalt, a másik pedig városban el, így már nincs meg a falusi házunk és az esély sem egy jó disznótorra.


Igazából engem az érdekelne hol tudnék pörkölt disznó bőrt vásárolni viszonylag frissen?

3 éve nem ettem, hentesnél sehol sem kapni, tanácstalan vagyok.


Pedig nem sajnalnák akar csak ezért egy jó disznót levágni .



2021. okt. 19. 23:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

Lidlben, tescoban, pennyben is van kocsonyacsomag ( igaz nem állandóan) abban is szokott bőr lenni.

Henteshez is gyakrabban kéne járnod, mert kizárt, hogy ne lenne bőr, azt elhiszem, hogy ott sincs mindig, de hogy sosincs azt kizártnak tartom.

2021. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a perzselt/ pörzsölt sertésbőrre gondol a kérdező. Ezt csak házi vágásból lehet beszerezni. Érdeklődj munkahelyen vagy más ismerősöknél, -hol vágnak még hagyományosan sertést.
2021. okt. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Perzselt/ disznó bőrt nem lehet kapni sem a hentesnél sem pedig a szupermarketekben.

Kocsonya csomagban van, de az nem perzselt és nem fogyasztható olyan állapotban .

2021. okt. 21. 01:16
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát, akkor nincs más hátra mint vesztek egy malacot, felhízlaljátok és hívjátok a böllért jövő évben. Ha sehol nem találsz és senkit nem ismertek, aki disznót vág, akkor lehetetlent kívánsz per pillanat.
2021. okt. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!