Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Van-e valakinek bevált automat...

Van-e valakinek bevált automata tyúketetője? Arra a verzióra gondolok, ahol rálép a tyúk és akkor nyílik ki az etető. Mik a tapasztalatok vele és hol érdemes beszerezni. Szép napot nektek.

Figyelt kérdés

2022. febr. 25. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Beszerezni semmikepp nem eri meg mert meg kell tap is, magok tobbfele... anyagilag biztos hogy nem eri meg.


Nekem hordobol isznak onitatoszeleppel, most telen vodorbol. Enni pedig ugyan automata de nyitott etetobol, de nem szorjak ki a kajat belole es nem is piszkitanak bele. Ez egy 20 literes muanyag kannabol van kialakitva pl.


6 tyuk napi 1-4 tojast tojik, altalaban napi 2-3, meg telen is! Es egyszer nem fagyott meg, jo helyuk van.

2022. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Mért akarsz ilyen etetőt?
2022. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Hogy ne piszkítsák tele, ne legyen pazarlás és azért hogy a patkány ne hordja el. Szerintem ezért akarja.
2022. febr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, kettesnek ahogy hármas írta. Régen az udvaron is volt etető, de rengeteg madár járt rá, és a lehetséges tetvek hozása miatt, most az ólban van csak. A pazarlás és piszkítás nem annyira nagy gond, mert vederből esznek az oldalán lyukakkal,persze ebből is ki lehet szórni, ha igyekszik a jószág :)

Az igazi gond a rágcsáló, patkány és pocok. Van kint patkány etető láda is, de ha teljesen zárt etető lenne talán a mérget fogyasztanák el a takarmány helyett.

2022. febr. 25. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Patkány éjszakai állat.


Zárd el éjszakára az etetőt, vagy annyit adj nekik, amennyit megesznek!

2022. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ötösnek: El van zárva éjszakára, reggel visszük csak be. Sajnos az, hogy a patkány éjszakai állat csak városi legenda errefelé. Még évekkel ezelőtt egy állat sem volt az egész környéken, mégis dél körül láttam két patkányt akik éppen családi fészeknek való helyet kerestek maguknak a kertben. Nagy kertek vannak, erdő a szomszédban, talán emiatt is. Több patkányetető láda is van kint, de szerintem bármit hamarabb megesznek mint azt.
2022. febr. 25. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!