Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Majd egy éves kakasaim véresre...

Kérések Jocó kérdése:

Majd egy éves kakasaim véresre verik egymást. Eddig meg voltak egymás mellett, most kezdték a verekedést. Hogy tudnám őket kibekiteni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 27. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Kénytelen leszel pörköltöt főzni.
2022. márc. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Én 3 nap után levágtam az egyiket.
2022. márc. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy két dudás nem fér meg egy csárdában, úgy két kakas sem fér meg egy tyúkudvarban, tehát az egyiket kénytelen leszel eltávolítani, azaz levágni. A továbbéléshez válaszd az erőteljesebbet.
2022. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod őket kibékíteni, akárhogyan is próbálkozol.
2022. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Baromfiak. Az intelligánciájuk nem terjed odáig, hogy majd kibékülnek.
2022. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A 10 hónap körüli kakas a legfinomabb, bográcsban. A kevésbé drasztikus megoldás a kerítés, és kettéválasztod a civakodó fiúkat, meg a csajokat is hozzá.
2022. márc. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Több tyúk, nagyobb terület esetleg segíthet a helyzeten, de amelyik olyan, azon csak a kés segít.
2022. márc. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vagy ketté osztod az udvart és az ólat és a tyúkok közt is párat átteszel oda így akkor nem lesz verekedés. Ha ez nem kivitelezhető akkor egyiket vágd le. Ha nem akarod akkor ajándékozd oda valakinek. Kibékíteni nem fogod tudni őkt. Maximum annyit meglehet próbálni hogy beszerzel még pár tyukot és ha elég sok lesz akkor talán nem lesz gond.

Nekem 2 kakasom 22 tyúkkal vígan elvannak és a terület is elég nagy nekik. Néha verekednek de legalább nem folyik vér és azért elég jól megvannak napokig is.

2022. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megszabadultam tőlük.
2022. jún. 7. 07:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!