Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Csajok vágnátok állatokat?

Csajok vágnátok állatokat?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyet?

2022. ápr. 2. 23:48
1 2 3 4 5 6
 41/51 qkker1 ***** válasza:
68%

"39. Jó, de ahhoz nem ő dolgozza fel a húst."


Mert ha más vágja le akkor nem barbárság? /az ő logikája szerint/

2022. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
82%
De, az. Viszont mégsem a vásárló lelkén szárad. /az ő logikája szerint/
2022. ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 entomologus_delirus ***** válasza:
78%
Nekem semmi bajom nincs ezzel. Én vidéken ebbe születtem, hogy mindig van itthon egy kis baromfi udvar és onnan van a tojás, vagy a jó kis tyúkhúsleves. És bizony van úgy hogy én vágom le. Vagy apám szeret élő halat venni Karácsonykor és azt is én szoktam előkészíteni, így neki már csak főzni kell. A falusi disznóvágáson is szívesen segítek, mindig én fogom fel a vért és készítem el hagymásan. Sokan furán néznek rám miatta, de én nem gondolnám ezt barbárságnak. Elvégre ezért tatrunk haszonállatokat. És falun sokkal jobb és szabadabb életük van, mint a nagyüzemi állatoknak.
2022. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:
44 na ja ha már nem bírják befogni )
2022. ápr. 9. 18:24
 45/51 anonim ***** válasza:
30%
Remélem már midnenkinek leesett hogy ez az a hírhedt kérdező aki állatok halálára veri. Még az is tetszik neki ha valaki kutyákat öl.
2022. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
46 az az. Egy ilyen kerdesem se volt :)
2022. ápr. 9. 18:31
 47/51 anonim ***** válasza:
68%
Kb hetente felteszed, csak mindig törlik, ez az egy most valamiért megúszta.
2022. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
56%
Itt is több hozzászóló rád ismert a kérdés elején, de azokat a válaszokat töröltetted.
2022. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
Nem toroltettem….
2022. ápr. 9. 18:35
 50/51 anonim ***** válasza:
87%

Én biztos, hogy nem. Gyerekkoromban, vidéken a nők vágtak..tyúkot. Rég voltam már gyerek akkor még szokás volt. Egyfolytában azt éreztem, hogy én hogy leszek majd így feleség és anyuka, mert már akkor tudtam, hogy én ezt nem leszek képes megtenni. Még akkor gyerekkorban is ez volt az egyetlen szülői kérés, amire egy az egyben azt mondtam hogy nem, amikor egy tyúkvágáshoz kapcsolódó feladatot akartak rámbízni.

Szerencsém lett, mire felnőttem már kb semelyik női ismerősömnek nem volt ez a feladata, már nem általános feladat. Nem tudom mi lett volna ha korábban születek..

2022. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!