Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Tojáskeltetés 13. napján a...

Kisska kérdése:

Tojáskeltetés 13. napján a hűtés 10 órát tartott - sajnos megfeledkeztem róla... Szerintetek van még esély, hogy valami kikel belőlük?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 09:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kb. egy hét múlva írom! :)
2022. máj. 20. 11:04
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
Rendben!
2022. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szóval 130 tyúktojásból 40 nem bújt ki. Abból pár nem volt megtermékenyítve, 3-an nem tudtak teljesen kibújni, sajnos. Úgy tűnik, hogy nem viselte meg nagyon a tojásokat az extra hűtésem, szerencsére! (Vagy a magyar sárga nagyon szívós fajta...)

7-eske, nagyon köszönöm még egyszer a bíztatásodat, vigasztalásodat!

2022. máj. 30. 13:56
 14/15 anonim ***** válasza:

Boldog pipizést kívánok és erőt, egészséget mind a 90 kis csöppségnek!

Köszönöm a beszámolót!


🙂

2022. máj. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ezt az előbb leírtam egy másik kérdéshez, de leírom ide is.


Szóval

Nekem egyszer az egyik némakacsám elkotlott, ezért őt esténként nem zártam be a többivel, hogy tudjon a fészken lenni.


De egyszer valahogy talán a 20. nap körül véletlenül mégis be lett zárva éjszakára, amit csak reggel vettem észre mikor engedtem ki őket.


Ami ugye azt jelentette hogy egész éjjel nem ült a tojásokon és kb volt 6 fok éjjel.. kézzel megfogva a tojásokat, szinte jéghidegek voltak.


Gondoltam is hogy na ezeknek annyi...


De nagy meglepetésre a 35. napon mégis kikelt 24 tojásból 20.. pedig egy teljes éjszakára fedetlenül voltak és ki is voltak hűlve.

2023. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!