Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Eltunt egy tyukom de nem...

Eltunt egy tyukom de nem maradt utana semmi ami arra utalna hogy megolte valami. Szerintetek el meg?

Figyelt kérdés
Nem haszonallatkent tartunk 3 lilityukot es 1 lilikakast. Az egyik kotlo 9 kiscsirkevel ok kulon vannak de most nem is ez a lenyeg. En keson ertem haza de anyaek este 8 korul meg lattak ot majd utana tunt el valoszinuleg. En nemregen fel 12 korul vettem eszre h a nagyok meg nincsenek becsukva de felenk nincsenek rokak se semmi hasonlo ragadozo allat, igy neha elofordult mar ilyen de utana mindig rajuk lett csukva az ajto,tehat estere soha nem hagyjuk nyitva. Eloszor az tunt fel h a kakas lent van majd mikor odaertem lattam hogy csak az egyik tyuk ul fent. Az egesz udvart atneztuk, tollnak, vernek nyoma nincs igy sotetben meg plane... Aggodok gyonyoru pipi volt es kimondottan szelid mivel ugy lett tanitva hogyha hivjuk jojjon. Lehetseges hogy reggel valahonnan elobukkan vagy jobb ha elengedem? Egyebkent par napja hagyta abba a kotlast lehet h valahova elbujt volna?
2022. jún. 21. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elvitte valami. Lehet hogy te azt hiszed, nincs a környéken ragadozó, de valószínűleg van, nem szoktak egyébként bemutatkozni.

Róka, nyest nem marcangolja szét, így nem lesz nyoma csak a hűlt helye a tyúknak.

2022. jún. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most hogy vilagos van, nezz szet mindenhol, az egyik kacsank pl. beszorult a kerites es a komposztalo koze, es egy hangja nem volt, csoda hogy megtalaltuk.

De sajnos ragadozo is elvihette, eleg hozza egy nagyobb macska, vagy kutya, ha bejut hozzajuk... roka pedig mindenhol van, nagyon elszaporodtak. De egyre tobb az aranysakal is.

2022. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megvan a tyuk, 4:50kor kimentem az udvarra es itt vart az ajtoba.
2022. jún. 21. 09:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Az már régen rossz, ha előfordul, hogy éjfél előtt csukod be őket!
2022. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyugodt kornyek, minden oldalrol szomszedok, minden oldalrol magas kerites. A haz elott forgalmas igazabol "fout". Ha keson erunk haza nem tudom hamarabb becsukni oket. Napkozbe egesznap kivannak engedve, ha becsuknam oket megorulnenek, a 3 hetes kiscsirkek is egesz nap a nagyokkal vannak az egesz udvar az ovek. Ha a macska se bantja oket (lehet h a kotlo miatt van) akkor nagyon nincs mirol beszelnunk. Az a lenyeg h megvan, de nyilvan en sem szeretem ha veletlen sotetedes utan nyitva van meg az ajtajuk,tenyleg ritkan fordul elo. Koszonom a valaszokat!
2022. jún. 21. 09:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az apróragadozóknak ez nem probléma. Én, nyugodt szívvel nem merném nyitva hagyni az ajtót majd éjfélig.


Úgy kell alakítani, hogy sötétedésig hazaérj!

2022. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!