Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Lányok, mire gondoltok a...

Lányok, mire gondoltok a disznóvágáson a disznóról?

Figyelt kérdés
Van érzelem, vagy normális emberi érzés?

2022. júl. 21. 22:03
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
18 leht te vagy a beteg elme.. mert ugyanolyan állatok, csak gyerekkorodban téged is terrorizáltak a családban a disznóvágással, és elhitted, hogy vannak haszonállatok akik alacsonyabb rendűek és azért vannak hogy te megedd. Beteg a lelked
2022. júl. 21. 23:25
 22/31 anonim ***** válasza:
69%
Mivan? Már gyerekkoromban felfogtam, hogy mi a különbség a haszonállat és a kedvtelésből tartott állat között. Hidd el, nálam nagyon jó élete van a haszonállatoknak, amíg élnek. Egyből kiszúrom, ha valamelyik beteg, vagy gondja van, velük külön foglalkozom, ha kell, kézből etetem őket, most is van egy rokkant kacsám, mégse vágom agyon, hanem gondozom. Jól vannak tartva, szabadtartásban nem ketrecben. Nem beteg a lelkem, nem azért vágom le őket, mert élvezem, hanem azért, hogy legyen mit ennünk. Visszatérve a disznóvágásra. Sosem terrorizáltak vele, gyerekként is voltam olyan értelmes, hogy felfogjam, miért van szükség erre.
2022. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Persze, még hogy értelmes. De ugyanúgy kutyából is lehetne, sok helyen vannak kutyafajták amik erre vannak tartva és a gyerekek ott is segítenek. Csak te nem fogod fel, hogy belédverték, mit kell helyesnek gondolnod..
2022. júl. 22. 00:00
 24/31 anonim ***** válasza:
64%
Azt, hogy az ember mindenevő? Hát baszki. Nyilván az a normális, nem az, hogy csak füvet legelsz. Édesjézus...
2022. júl. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
82%
#24 nem pártolom a kérdező stílusát, de a legnagyobb butaság azt hinni, hogy egy vega csak füvet legel. Igenis sokféle és változatos a vegán konyha is
2022. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
24 Indiában kb mindenki vega, de te okosabb vagy mint milliárdnyi ember és szükséges hogy kivégezd a háziállataid
2022. júl. 22. 00:07
 27/31 anonim ***** válasza:
87%
#25 Tudom, ne aggódj, nem a vegákat, vegánokat akarom ezzel megbántani. De egyszerűen ez már nevetséges, amit a kérdező csinál...
2022. júl. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem a kérdezőt.


Érdeklődik, hogy ki mire gondol egy adott tevékenység alatt.


A válaszadók normálisan, a kérdésre válaszolva írnak is. (erre gondolok, vagy nem gondolok erre).

Erre a kérdező vérszemet kap, hogy "hát márpedig az nem úgy van, és hogy mit képzeltek magatokról, ti "vidéki megmondóemberek", hogy így gondolkodtok a fenti dologról, vagy a tevékenység végzése közben".


Magyarán szólva az egész kérdés arra ment ki, hogy a kérdezőnek adott egy véleménye, és valami körítést adott, hogy kiírja gyakorira, hogy itt habzó szájjal ossza az embereket.


Unalmas a nyári szünet?

2022. júl. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
78%

Én magam nevelek évente néhány disznót, eladásra és vágásra is. Nevet pont ezért nem adok nekik, az úgy személyesebb. Biztosítom nekik a tőlem telhető legjobb életet, de tudom hogy ők amiatt vannak tartva hogy levágjuk őket. "Eddig én ettettelek, most te etetsz engem"

Amíg visít meg szenved azt nem szeretem, ott azér tvan egy kis gyomorgürcs de utána már csak húsként gondolok rá.

2022. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
81%
Hát kérdező, ez egy tök feleslegesen kiírt kérdés volt. Az emberek véleménye abszolút nem érdekel, ez világosan látszik abból, hogy hogyan válaszolsz meg minősíted azokat, akik nem értenek egyet veled. Ha a meggyőzés a célod, ezzel a stílussal az soha nem fog menni. Amúgy verheted magad, ahogy akarod az ember a fogazata és a bélrendszere alapján mindenevő, amibe a húsfogyasztás is beletartozik. Ez puszta tudományos tény, amit nem lehet megváltoztatni ideológiákkal bármennyire nagy divat is ez mostanság. A kutyád ragadozó. gondolom azt se akarod vegánnak nevelni. Kicsit morbid számomra, hogy ugyanazok akik kb. kivégeznek, ha nem megfelelően magas hústartalmú táppal eteted a kutyát nekimennek embereknek, ha azok az adottságaiknak megfelelő módon táplálkoznak.
2022. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!