Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A páromék állatokat tartanak....

A páromék állatokat tartanak. Sehova nem tudunk elmenni miattuk hosszabb időre, mert gyorsan haza kell menni ellátni őket. Hogyan közöljem feléjük, hogy ez nem tetszik nekem?

Figyelt kérdés

2022. júl. 30. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Kozolheted, de le leszel szarva, mert aki haszonallatot tart, annak nincs nagyon szabadsag, nyaralas, stb.


Keress masik part.

2022. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Kiket takar a “párodék”? Ha többen vannak, akkor el tudnák látni az állatokat addig, amíg a pároddal nyaralsz, nem?
2022. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem fogadtok,egy megbízható állat gondozót pár napra amíg nyaraltok
2022. júl. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez egész jó ötlet. Bár nem tudom mennyire tetszene nekik.
2022. júl. 30. 11:32
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Ismerős helyzet. Páromnak vett egy macskát ide az albérletbe. A közelben nincs senki akire rá lehetne bízni, panzióba meg nem adjuk mert elég szar állapotban jött onnan ki legutóbb.


Közben meg évek óta sehova nem megyünk mert itt a macska akire nem akar senki vigyázni.

2022. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha ez téged zavar, akkor a te intézkedéseddel, a te pénzedből, az ő engedélyükkel felvehetsz egy gondozót.
2022. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy. Keress olyat, aki nem tart állatot.
2022. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Hat azert egy macskat nem lehet osszehasonlitani a haszonallatokkal.


Nyaralni is siman el lehet vinni, vannak macskabarat szallasok.

2022. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom a hús azért tetszik, meg amit megtermelnek igaz? Az ellen nem hisztizel ha azt kell enni és nem megvenni a boltban:-)
2022. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
#5 miért nem kerestek kisállatbarát szállást? El nem tudnám képzelni, hogy a kutyáim miatt mondjak le nyaralásokat…eddig mindig rábíztam őket rokonra, barátra, vagy vittem őket magammal. A szomszédot nem tudjátok megkérni, hogy gondozza? Imádom az állataimat, de ilyen élményekről nem mondanék le miattuk, az biztos.
2022. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!