Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Napos pulykák miért fordulnak...

Napos pulykák miért fordulnak a hátukra?

Figyelt kérdés
Kikelt pár darab bronzpulyka 2 naposak, az egyik abszolút nem tud felállni és mozogni se, úgy csinál mintha szédülne, hátradobja a fejét és felfordul. Onnantól nem tud visszafordulni csak ha segítek. Eleve ilyen állapotban vettem ki a keltetőből. Mit lehet csinálni ilyen pulykával?
2022. aug. 5. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fejjel lefelé volt a tojás és így tájolódott be sajnos. Amit általában a pulykával szoktak: levágják
2022. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam hogy hátratekeredve volt a feje a tojásban és úgy fejlődött a csontja. Nem merem bántani, majd magától megdöglik.
2022. aug. 5. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Forgattad a tojásokat?


Ha mostanra sem változott a helyzet, akkor sajnos már csak a halál időpontja a kérdés.

2022. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha nem forgattam volna a tojásokat akkor ki se kelnek. Megdöglött ma a pulyka.
2022. aug. 6. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!