Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Herélés után mit csináltok a...

Herélés után mit csináltok a tökökkel?

Figyelt kérdés
Most volt vidéken barátom szüleinél, vasárnap reggel heréltek 2 db 40 kg disznót.Tökeit azt mondták megszokták néha pörinek csinálni de én nem akartam és a kutyáknak odadobták.Fura volt ezt látni.
2022. aug. 16. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te mit csinálnál vele? Disznótor, birkavágás után csont megy kutyának, minden használhatatlan dolog meg a dögtelepre, ami használható, az meg annak, aki kéri.
2022. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
28%

Mi a jó... Jól értem hogy tulajdonképpen ŐK herélték ki szegényt? Ez nem normális. Az tartson állatot akinek van pénze orvoshoz vinni.


Jelentsd őket névtelenül állatkínzásért. Mit élhetett át az az állat...

2022. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
68%

#1


Nekem valamiért az jött le hogy élnek azok a sertések :0

2022. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nem úgy értettem, hanem alapból szokás az, hogy kutya kapja azt, ami másnak nem jó. Most egy herélés után mégis mit kellene kezdeni a disznó tökével? Ha a kutya nem bánja, miért ne kaphatná meg?
2022. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nem feltétlenül, szakember szokta herélni és gyűrűzni őket, csak sokszor házhoz megy, mert úgy sokkal egyszerűbb. Hidd el, még egy sima vágáskor is rendes kábítás van, amióta az a törvény, vidéken sem vademberek élnek.
2022. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 vantel ***** válasza:
100%
Még így is jobb,mint az ipari állattartás és vágóhíd!
2022. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Focizni 🤣
2022. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Hányszor akarod ezt még megkérdezni?
2022. aug. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!