Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináltok, hogy a cica ne...

Mit csináltok, hogy a cica ne pancsolja ki az összes vizet az itatótálból? Valami trükk?

Figyelt kérdés

2021. jún. 26. 07:31
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen nem hiszem, hogy van, tegyél alá tálcát. Nálunk királynői méltósága kulturáltan iszik csak és kizárólag az asztalon lévő neki kihelyezett bögréből. Ami a földön van nem érdekli.
2021. jún. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Az én életem cica értelme pedig csakis kizárólag a virágnak kihelyezett locsolási célra használt vízből iszik, ami neki van kihelyezve, az nem érdekli.
2021. jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
A mi uralkodónőnk csak a folyó vizet preferálja, ezért itatókútja van.😻
2021. jún. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem tetszik neki abból inni és így próbálja jelezni neked.

Próbálj ki több helyet, tálkát, ha pl szívesen iszik a poharadból akkor hagyd azt neki meg itatónak :)

Lehet most csak melege van és játszik a vízzel, nem csak issza.

Nálam volt olyan hogy az egyik macska mielőtt ivott volna a tálból az egyik lábát belemártotta, nem tudom miért csinálta :D

Találtam egy széles bögrét, amiből pl fagyit vagy reggeli tejes müzlit lehet enni, az a kedvenc. Ebben a melegben hiába rakok ki több tálban vizet nekik kb csak abból akar mindkettő inni, az a kedvenc. Érti a fene ezt de ha így jó nekik akkor így jó.

2021. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ááááá, azt már kipróbáltam, hogy egyszerre több helyre is tettem különböző kinézetű tálkákba. Aztán tettem alá tálcát. Azt is telelocsálta, majd azzal is játszott, belehasalt. Azt el tudom képzelni, hogy melege van.

Ha megyek a fürdőbe már vágódik is be a kádba, feszülten várja, hogy megnyissam végre (NEKI) a csapot. Ha épp nekem van szükségem vízre a mosdónál, értetlenül néz, hogy hallja folyni a vizet, de nem látja. :) Nagyon cuki amúgy.

2021. jún. 26. 13:00
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Mindig is csinálta, vagy csak mostanában? Lehet csak melege van. Mi lenne, ha engedné egy kevés vizet napközbenre a kádba, hogy ha úgy van kedve, belemehessen hűsölni/játszani? Akkor lehet a vizét nem fröcskölné úgy szét
2021. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem vagy melege van vagy azon kevés cicák közé tartozik, akik imádják a vizet. A miénk is ilyen, belelógatja a farkát a vízbe, belenyúlkál a mancsával, belelöki a játékát és kiszedi stb. Engedj neki egy keveset a mosdóba vagy a kádba, ha van, nézd meg, mit csinál.
2021. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Melege van szegénynek :(
2021. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

6/8

Hát csak 1 hónapja van nálam. :)

Raktam ki neki egy lavórba kevés vizet pár pingponglabdával. Van, hogy abba is belemegy 4 lábbal. Csak akkor tudom, hogy játszik. Imádja kiszedni a vízből a labdákat, aztán azokat kergetni, míg el nem vesznek. :D

2021. jún. 28. 11:06
 10/10 A kérdező kommentje:

7/9

Igen, próbáltam. Természetesen tetszik neki, van hogy bámulja a csapból csordogáló vizet, vagy ahogy kicsi megáll a kád aljában abba is belehasal. Biztos melege is van, de egyértelműen imád pancsolni. :D

2021. jún. 28. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!