Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Evek ota a szomszed szabadon...

Evek ota a szomszed szabadon engedi a haszonallatait mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bejarnak hozzank ezert azt tanacsolta egy kedves ismerosom hogy fozzek egy jo tyukporkoltet. Szerintetek? 🙈😂
2022. aug. 31. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a húsleves jobb lenne :D

Amúgy jegyző vagy rendőrség. Semmi keresni valója a te kertedben más állatának, nem rendelkezhet a Te kerteddel a szomszédod.

Bár először lehet tényleg főznél egy húslevest xd aztán ha nem javul a helyzet, akkor lépnék

2022. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A tulaj kötelessége, hogy az állatait a saját területén tartsa, ha vele nem lehet beszélni, akkor szólj a jegyzőnek
2022. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Én tettem ki nekik "eleséget". Volt valami fekete kakasa, az is megdöglött. Utána csinált nekik helyet, levágta a szárnyukat és nem jártak át (amik maradtak).

Birtokvédelmit indítottunk előtte, semmit se ért. Lehetett volna bíróságra tovább vinni az ügyet de nah... Ez gyorsabb volt.

2022. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
3-as, büszke lehetsz magadra, nem az állatot kellett volna büntetned, hanem a szomszédot.
2022. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
82%

Régen volt úgy, hogy a szomszédunknak a gyöngytyúkja rendszeresen átjárt. Á saját tyúkjaink elől meg megette a takarmányt. Egyszer betalált az ólunkba, és nem találta a kijáratot, apukám meg volt olyan kedves, hogy főzött belőle egy jó kis ebédet.


Lecserélődött a szomszéd, de ugyanonnan a telekről meg az összes galamb jön át most zabálni. És szoltam már neki, hogy ha nem kezd vele valamit, akkor lesz egy jó kis lakománk.


Csak bátorítani tudlak a tyúkpörkölttel kapcsolatban. Ha elkezd majd kötözködni, hogy megetted a csirkéjét, akkor nyugodtan visszavághatsz.

""Ha eddig kb. nem kellett neki, akkor ez után se kelljen.""

2022. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
4. Sajnos az én tyúkjaim is hasonlóképpen jártak mint amit a 3-as művelt. Sőt, egy kutyám, és egy macskám is.
2022. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
#6: Miért nem tartod a portádon az állataid?
2022. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
8. Ott voltak, csak valami hadibarom az én kertembe nyomat valami mocskot. Tenni persze nem tudok ellene, mert egy helyi politikus a rokona.
2022. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%

Ne legyél már ennyire tehetetlen!

Ebédet csinálsz belőle, minden nap másikból. Aztán csak nem engedi át utána az állatait!

2022. szept. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!