Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mit tegyek a szomszéd galabjai...

Mondmeg miaz kérdése:

Mit tegyek a szomszéd galabjai ellen?

Figyelt kérdés

A szomszédnak van kb 80 db galambja, nekem 15 tyúkunk meg 8 kacsánk. A szomszéd galambjai pofátlanul oda szállnak és megeszik a tápot még akkor is amikor ott állok. Szemtelenek.

A szomszédnak szóltam, hogy csináljon valamit, de ő csak röhögött.



2013. jún. 2. 09:30
 1/10 anonim válasza:
58%
Vegyél egy légpuskát aztán hajrá...
2013. jún. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél macskát.
2013. jún. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Húzz hálót a tyúkól fölé.
2013. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A törvény előírja, hoyg az állat által a szomszédnak okozott kárért fellős, arról enm is beszélve, hogy más területére be se engedhetné az állatot. Ennek alapján beszélni kell vele, és közölni, hogy ezután jogos védelem keretében írtani fogod az oda szálló galambokat, aztán utána röhögjön ha még van kedve. Vagy ha másnem, kakor megegyezni, hoyg akkor vesz havonta fél zsák szemest és el van intázve.
2013. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Hoppkins válasza:
100%
Mérgezd be nekik külön helyre a tápot
2013. jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hálót húznék a tyúkok fölé, ha megoldható. Ha nem tudod befedni az egészet, akkor elég egy kisebb részt, ahova be tudnak menni enni.
2013. jún. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
én szájbarúgnám a szomszédot....
2013. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a légpuskás ötlet tetszett :D
2013. jún. 2. 17:36
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Az a gond hogyha lelövöd akkor meg már te leszel a hibás. Vadhálót feszíts ki az ólhoz, és akkor nem tudnak hozzáférni a kajához. Vagy például én az ólban etetem őket, kívül csak a zöldet eszik. Pont a hívatlan madarak miatt esznek belül a pipik nálam.
2013. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 orchidea3 válasza:
szerintem is a hálós megoldás a legjobb, a légpuskát nem ajánlom mert bosszús szomszédnál nincs rosszabb!
2013. jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!