Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy az egyik fürjemnek az átlagnál hosszabb a csőre?

Figyelt kérdés

Kakasról van szó. Kb. fél centivel hosszabb a csőre felső része, mint az alsó. Eszik rendesen, és a viselkedése is normális. Azonban olyan, mintha egyre hosszabb lenne a csőre, a vége már kissé lefelé horgad. Van egy másik fürjkakasunk is, annak nem ilyen, illetve a tyúkjaiknak is normál hosszúságú.

Valaki találkozott már ilyesmivel? Lehetséges, hogy növekedjen a csőre, mitől lehet? Ebben az esetben vissza kéne vágni a csőrét?



2022. szept. 28. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt olvastam, hogy "egyik férjemnek"... Kicsikét meglepődtem XD


Genetikai rendellenesség, láttam már cifrábbat is.

2022. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen kakasom, folyamatosan nőtt a csőre elég gyors ütembe én levágtam a végét ha már nehezen tudott enni, viszont ez elég necces művelet, mert ha vergődik, megmozdul vágás közben simán letörheted az egész csőrét. Ha haszonállatról van szó én a helyedben nem vesződnék vele.
2022. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!