Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mitől függ a tojás színe?

Mitől függ a tojás színe?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2023. jan. 26. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
A tyuk fajtajatol.
2023. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
A tojáshéj színe a fajtától, a tojássárgája színe a takarmányozástól.
2023. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
de szép *-* Hogy átmenetesen vannak benne a tojások a tárolóban. :):)
2023. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
84%
A tojás színe a tojást lerakó csirke fajtájától függ. Néhány csirke fehér tojást, míg mások barna tojást tojnak. A tojáshéj színe nem befolyásolja a tojás tápértékét vagy ízét.
2023. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
A csirkék nem tojnak, csak a tyúkok.
2023. jan. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a csirke az a baromfi másszóval. :):) Nekünk, meg a szomszédnak is van itt hátul csirkeudvar; nekem a tyúk, a kakas, meg a kiscsibe is összefoglaló néven csirke. :):) Szóval a csirkeudvarban ott vannak a csirkék: a tyúk, a kakas, meg a kiscsibék/kiscsirkék. És, ígyhát,nekem, számomra, van olyan csirke, amelyik rak tojást (a nagy, felnőtt tyúk), és amelyik nem rak (többiek).
2023. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
*ja és baromfihús = csirkehús. :):) #3. és 6. voltam megint. :):)
2023. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 VZ2 válasza:
75%
Attól függ, hogy milyen színűre festették. Húsvétkor te nem festettél tojást régen? Vagy kérdezd meg a szüleid. A 80-as években lehetett kapni szines tohjásfestő papírt. Azzal össze kellett főzni a tojást, és lett sárga kék, piros, mindenféle.
2023. febr. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 VZ2 válasza:
75%

Tojásfestés krepp papírral:

https://www.youtube.com/watch?v=diPnLOMvjrM


"A vöröshagymahéj, a kurkuma, a lila káposzta, az áfonya, a bazsalikom és cékla gyönyörűen, de nem rikítóan színezik a tojást."

[link]

2023. febr. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!