Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Keltetésnél meddig lehet...

Keltetésnél meddig lehet várni, hogy kikeljen az összes csibe, ami ki akar?

Figyelt kérdés

Az első tegnap este 6 körül kelt ki (a tegnapi volt a 21. nap), de még vannak tojások, amikben lámpával látok mozgást. Érdemes még rájuk várni, vagy ők már nem kelnek ki, vagy ha ki is kelnek kelésgyengék lesznek?

Én valahol úgy hallottam egy napig érdemes várni, de már nem tudom ki mondta vagy hol hallottam, ezért inkább megkérdezem.



2023. márc. 28. 07:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja bocsi elrontottam az első tegnap előtt este kelt ki, tehát vasárnap este, akkor is volt a 21. nap mert 5-én este tettem be őket.
2023. márc. 28. 07:48
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezért inkább megkérdezed, és majd el is fogadod a hozzá nem értő eladó, taxis, unatkozó portás válaszát, aki csak bontott csirkét látott?
2023. márc. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Haszonállat kategóriába tettem ki a kérdést, nem?
2023. márc. 28. 07:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de ha làtni hogy benne van a csibe a tojásban, akkor még csak várnék rá mondjuk 1-2 napot.
2023. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 19. naptól a 23. napig kelhetnek.
2023. márc. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!