Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mivel a nőket izgatja ha a...

Mivel a nőket izgatja ha a mellbimbót csiklandozod akkor a teheneket is ha fejem ?

Figyelt kérdés

2023. jún. 10. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha a tehénnél azt a hatást akarod kiváltani mint a nőknél-akkor ne a kezed használd.A tenyered egy munkásember keze,érdes,száraz,durva.A szádat,nyelvedet használd,ha egy tehenet akarsz felizgatni...
2023. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Azt nen tudom hogy szexuálisan izgatja-e de, biztos örül annak hogy nem feszül a tőgye fejés után.
2023. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Nó vagyok, de engem kifejezetten irritál ha a mellemet birizgálják, pláne ha még csiklandozná valaki, abszolut nem hoz izgalomba, dehát lehet vannak ilyen tehenek is, :-)))))
2023. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Olyat már hallottam,hogy a kisbabák amikor szopnak,akkor szexuálisan is felizgulnak az anyukák.
2023. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
Pedig de.
2023. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Szexuálisan nem fogja izgatni, viszont oxitocin fog termelődni a hipotalamuszában, mivel jóleső érzés, ahogy kiürülnek a tejmirigyek, rengeteg súlytól, feszítő érzéstől szabadul meg vele, valamint természetes, hogy a szoptatás egy anyaállatban pozitív dolog. Fontos ez a hormonális visszacsatolás, mivel a felszabaduló oxitocin serkenti a további tejtermelést, valamint segíti, hogy teljesen kiürüljenek az alveolusok, avagy a mirigyek kis zsákjai.
2023. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%

A nőknél a cici az szexuális erogénzóna. Van, aki a mellbimbó izgatásának hatására még orgazmusra is képes.

A tehén tőgye viszont nem szexuális jelentősègű, úgyhogy ezt így nem lehet összehasonlítani.

2023. jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nem is lenne ha szexuális lenne. "Erogén" zónák ott szoktak lenni ahol a párzó állatok összeérnek pl. a kandúrnak a mellkasa.
2023. jún. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!