Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Milyen oltások szükségesek...

Milyen oltások szükségesek fürjeknek? Tényleg lehetséges a vegyszermentes tartás?

Figyelt kérdés
Keltettünk itthon tojásokat. Korábban egy cikkben olvastunk a fürjek vegyszermentes tartásáról. Valós ez? Van itt, aki tenyésztett már így? Mik a tapasztalataitok?

2023. aug. 20. 00:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem oltottam semmivel. A kicsik főtt tojást kapnak apróra vágva meg darált búzát, árpát. A nagyobbak meg szemes takarmányt, zöldséget, meg én kint tartom őket így sok füvet esznek. Én tojó tápot se adok nekik,mikor nem tojnak akkor áztatott kenyeret vagy zsemlét kapnak és attól be indult a tojás ez hatott a tyúkoknál is. Vitaminként jolovitot kapnak, meg sok pitypang levelet meg tojás héjat apróra zúzva.
2023. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!