Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Egy 4 fős család körülbeli...

Egy 4 fős család körülbeli ellátásához milyen és kb. hány darab állat kell?

Figyelt kérdés

TUDOM HOGY AZ ÖNELLÁTÁS NEM MEGOLDHATÓ TELJESEN!

A kérdésre válaszolj ha abban nem tudsz segíteni ne irj feleslegesen légyszives.

Nagyjábol tisztában vagyok a számokkal de kiváncsi vagyok hogy mások mint mondanak mennyi kéne.



2023. szept. 17. 19:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Mi négyen vagyunk. 11 tojó tyukom van, 30 db csirke. 10 kacsa. Ezen kívül van egy kecske amit minden nap fejek. Ebből van tej, sajt, tejföl, túró, vaj. A disznó húst veszem. Arra sajnos nincs lehetőségem tartani. Na meg bírni kell két gyerek mellett, munka mellett nő létemre erovel
2023. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Senki sem fogja tudni kiszámolni nektek, a TI családotoknak mennyi húsra van szüksége havonta. Meg tudod mondani, melyik állat húsából mennyit esztek mondjuk egy hónap alatt?
2023. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Kedves 1-es!

Ez anyagilag mennyi havonta?60 ezer?

2023. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Ezt így nehèz megmondani, mert nem tudjuk milyen àllat húsàt szeretitek. Nàlunk èvente kèt disznó, tavasszal ès ősszel vàgunk. Èvente max 5 csirkèt eszünk meg, nem igazàn szeretjük a csirkèt. Más hús, bàràny , marha, szintèn èvente 1-2 alkalom, csak a pàrom szereti. Halat kb. Havonta veszünk.
2023. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
csirke, tyúk ,marha, disznó ,kecske ,birka minden jöhet
2023. szept. 17. 19:44
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
1es vagyok. Nem kerül 60 ezerbe egy hónapban. Igazából még nem számoltam ki. A baromfiknak egy hét egy zsák kukorica búza napraforgó úgy hogy napközben pár órát bogaraszhatnak meg kapják a konyhai maradekot. A kecske mindent megeszik. Fél évente egy nagy bala széna, mindenféle magok na meg az is szabadon van nagyon sokszor. Lehet anyagilag nem éri meg de nem mindegy hogy mit eszünk. Nem kenyesseg de mi a bolti csirkét, tojást nem tudjuk megenni. A kecske tej pedig rendkívül egészséges, ami marad azt lefagyasztom.
2023. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Marhát, kecsket, birkát csak akkor tarts ha szabadban tudod őket tartani. A kecske teje pl elmegy ha mindig be van zárva
2023. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
tudom őket szabadban tartani
2023. szept. 17. 19:52
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Akkor ha tudod, meg van minden nap időd kb egy órád gondozni, etetni, itatni őket akkor tartsal. Én csak biztatni tudlak. Jó érzés, hogy pl nincs penzed valami oknál fogva, de ételed mindig van.
2023. szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%
Egy darab cica. Mindenkit ellát elegendő szeretettel. 😊
2023. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!