Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Ma született 2 kis Bárány...

Ma született 2 kis Bárány mikor reggel mentem etetni. Egyről tudtam a másikat csak később halottam mikor sírt és kint volt. Mikor bevittem az anyjához folyamatosan ellöki magától és nem engedi egyen. A másik kicsit elfogadja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
dec. 13. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Cumiztattam az ilyen bárányt. Van aki az anya lekötését javasolja, hogy majd akkor tehetetlenségében kénytelen lesz elfogadni. A legfontosabb, hogy föcstejet kapjon! Én baba tápszeren neveltem fel az én bárányomat. Facebookon van Juh és kecsketenyésztő csoport, lépj be, ott tudnak segíteni, de reggel óta azért fontos lenne, hogy egyen! Ha más nem, tényleg muszáj lefogni addig az anyát, de ez két emberes mutatvány lesz
dec. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lefogtam evett ma már többször is csak az anyja magához se engedi. Félek nem marad meg.
dec. 13. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha le tudod fogni az anyát, hogy szopjon a bárány, esetleg cumiztatod is, meg fog maradni. Nézd meg a csoportot, ott vannak tapasztalt juhászok, én csak hobbi tartó vagyok. Egyes voltam.
dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyel patikaba cumis üveget és cumiztasd. Akkor megmarad. Viszont így hozzádszokik és öklelni fog később
dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 hónap múlva úgyis megy a vágóhídra, miért kell egyáltalán szaporítani ? Annyira megéri ?
márc. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!