Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Ismeri valaki a monori kisálla...

Ismeri valaki a monori kisállatbörzét? Milyen a felhozatal (fajták) kacsából, libából és tojásaikból?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szoktak árulni. Általában magánszemélyek.Ki kell menni, szét kell nézni. Hallottam már beteg, rossz jószágról is, de kerül ott egészséges szép állat is.
2012. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kacsákból sok fajta van. Nem tudom dísz vagy haszon érdekel. Mandarin, karolin, magyar vadas kacsa, pekingi, indiai futó, pekingi. Ezek jutottak most eszembe. Libából is több fajta van, de pl. én fodros tollút szerettem volna múltkor, az nem volt.
2012. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Elsősorban azok a fajok érdekelnek, amiket odaírtam. Néma kacsából vérvonalat kellene frissíteni, libát meg beindítanék.


Böngészem a netet, de sehol sincs rajta az állatbörze nyitvatartása. Nem éppen a szomszédból mennék, hanem kb. 200 km-ről vonattal. Az még egy rejtély, hogy az állatok hogy kerülnének hozzánk, ha találnék megfelelőt.

2012. ápr. 7. 20:27
 4/7 anonim ***** válasza:
már hajnalban vannak kint árusok, vevők szempontjából szerintem a 9-10 óra a csúcs. Legutóbb is sokáig álltunk az autósorban. Általában délelőttig tart vagy ha jó az idő tovább. Most 400 ft a belépő a parkolás 200.
2012. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De lehet azóta már tapasztalatból tudod :)
2012. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. A belépő ára rajta van a weboldalukon is, csak a nyitvatartást feledték el közzétenni. Mivel vonathoz és buszhoz kell igazodni, nem mindegy.

Azt sajnos nem értem, hogy mit tudok tapasztalatból? Én még soha sem voltam ott.

2012. ápr. 13. 00:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem már voltál közben. Így értettem a tapasztalatot.
2012. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!