Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hogyan nevezzem el a disznóinkat?

Hogyan nevezzem el a disznóinkat?

Figyelt kérdés
AZ egyik neve már Rúfusz lett :D A másiknak milyen nevet adjak? mind a 2 lány de jöhetnek a fiú nevek is őket nem fogja zavarni :DD

2013. jan. 4. 13:00
 1/7 Whitzerai válasza:
100%
Legyen Napóleon, csak vigyázz, Franciaország közelébe ne menjetek :-D
2013. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék nevet nekik, annál nehezebb lesz, mikor levágásra kerül a sor... Rossz lesz ám belegondolni, hogy ez a Rúfusz-kolbász, az meg a Bonni-pörkölt, amaz meg a Pötyi-sonka.
2013. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeretem az állatokat de nekem sosem okozott gondot amikor levágtuk őket persze sajnáltam őket de most úgy hogy szomorú lettem volna olyanra nem emlékszem :D
2013. jan. 4. 13:12
 4/7 anonim válasza:
Ödön, becézve Dönci:)
2013. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
legyen Pál meg Inka.... és akkor csak azt kel kiabálnod PÁLINKA!!! :)
2013. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pöri és Nokli (Pörkölt, Nokedli). Egyébként gyerekkoromban én is elneveztem még a levágásra szánt állatokat is :)


Nálunk amikor 2 disznó volt, ez volt a nevük:

Röfi, Töfi

Mazsola, Konnektor :) (A Konnektor mindenkinek Nagyon Tetszett, ha lenne törpedisznónk, tuti megint bevetném)

Aztán hallottam még Gerzsonról, Petyáról is :)


Jó malacozást, nagyon könnyen szelídülnek (sajnos) még a levágásra nevelt disznók is, rendkívül értelmesek, kb mint a kutyák. Mi mindig "elmenekültünk", amikor levágták őket.

2013. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Gizi

Mici

Röfi

Dagi

Rudi

Borsó

Böngyör

Gömbi

Husi

Lujza

Rozi

2013. jan. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!