Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hogy éri meg legjobban tyúkot...

Hogy éri meg legjobban tyúkot venni?

Figyelt kérdés
Ha én keltetek saját tojásból, ha veszek tojást és keltetek, ha naposcsibét veszek vagy ha tojót? Van keltetőgépem kaptam. A tyúk a húsáért és a tojásért kellene. Úgy tervezem, hogy az állományt folyamatosan vágnám le, november körül az összeset mert a fagyóba már nem kér enni és február környékén újat szereznék be. Ilyen szempontokat figyelembe véve hogy érné meg venni?
2013. jún. 6. 20:17
 1/7 anonim válasza:
Nézd meg hogy hol menniybe kerül attól függ de szerintem a tojó és kkor kotlik a tojáson! nagyobb a valószinuseg arra, hogy kikelnek mintha keltetőbe raknád!
2013. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak mert ha egyből olyat veszek ami már tojik akkor nem kell felnevelnem így kevesebb a költsége nem? Csak més kérdés h az alatt a fél év alatt mire elkedenek tojni kb mennyi pénzt kell rájuk költenem. Ez az amiről fogalmam sincs
2013. jún. 6. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
ne vágd le.a tojást áruld sokat keressel érte.
2013. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igen ez igaz! Próbáld a tojást minnel jobb áron eladni hogy kedvező legyen neked és a vevőnek is!!
2013. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy tudom a tyúkok nem tojnak sokáig vagy tévednék?
2013. jún. 6. 20:50
 6/7 A kérdező kommentje:

"A második életévtől kezdve a

tojáshozam minden esetben lényegesen visszaesik."

Forrás: wikipedia

Szóval szerintem ha levagdosom őket télre akkor enni se kell adni nekik, hús is lesz bőven és télen amúgy se nagyon tojnak. Tavasszal meg veszek tojós tyúkot 500ft ért már láttam és ugyan így év végén levágom őket.

2013. jún. 6. 20:55
 7/7 anonim válasza:
Egy kérdés hol laksz ? vagy inkáb irj privit mivel lenne ajánlatom!
2013. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!