Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mi lehet a baja a pulykámnak?

Mi lehet a baja a pulykámnak?

Figyelt kérdés
Az egyik nap még jól volt...másnap mire mentem már csak feküdt, nem is akart se inni sem enni....10-12 hetes.Olvastam az almaecetről,hogy jó neki...ampullával gondolkoztam, hogy lenyomok a torkán egy kis kamille teát.Etetni szerintetek hogyan próbáljam meg?
2013. júl. 5. 15:59
 1/4 anonim válasza:
21%
Van egy jol bevalt trukkom, kest a nyakanak!!!
2013. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát sok minden lehet a baja a leírás alapján, de lehet, hogy egészen egyszerűen a meleg teszi. Nálunk a tyúkudvarban volt egy igen termetes tyúk, ő valami négy évesen mindössze a melegtől olyan rosszul lett, hogy elpusztult. (Pedig volt nekik árnyék, meg friss víz.)
2013. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahogy olvastam, ezeknek a pulykáknak ennyi idősen még pokoli meleg helyen kell lenniük...:/ Szóval nemiszem,hogy a meleg tené....1. válaszoló pedig, ha nemtud értelmes dolgot hozzáfűzni, akkor ne is írjon.!
2013. júl. 5. 18:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem is VAS-hiányos.
2013. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!