Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Tényleg be lehet rúgatni egy...

Tényleg be lehet rúgatni egy tehenet ha sok almát eszik?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam,mondjuk szerintem vicc,de ha igaz lenne,nem tudom hogy lehet észrevenni egy tehénről hogy részeg.Akkor most ez ugye csak vicc?

#tehén #részeg #almát fal #berúgós bocika
2013. nov. 12. 16:06
 1/4 vmi03 ***** válasza:
Ha erjett az alma akk berughat tőle mint a sivatagi showba az állatok (nem Tom melyik gyümölcstől) onnan lehet tiudni h szédeleg mint az őszi légy
2013. nov. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát almától lerészegedett tehenet még nem láttam, de törkölytől berúgottat igen. :) Ismerős készített mazsolából bort, és a törkölyt kitette a szemétdombra, a tehenek fölették. Egész éjjel bőgtek, és nekidőltek a házfalnak, frankón mint a részeg ember.
2013. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt nálunk most a galambok felették a törkölyt, és teljesen lerészegedtek. Nem tudtak menni, nem tudták hol vannak. Kitámolyogtak az útra is, sokat elütöttek az autók. Aztán elkerítették a helyet, ahol feküdtek kábultan, hogy nyugodtan kijózanodhassanak. Legalább 50 galamb van.
2013. nov. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ez nem ártalmas az állatoknak?Nem "fáj" nekik vagy ilyesmi?:DD
2013. nov. 13. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!