Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Lesz egy lány kecském tavassza...

Sasukeviri kérdése:

Lesz egy lány kecském tavasszal. Az a baj, hogy nem tudom mi legyen a neve. Van 4 név. Kéne nektek eldöntsétek. Amelyikből a legtöbb lesz, az lesz a neve. Misztráll? Carmen? (Kármen) Yara? Yade? . Köszönöm .

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
cármen:)
2013. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
legyen a neve macska
2013. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
48%
nem kell megköszönni
2013. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Kéne nektek eldöntsétek. -> Ez milyen nyelven van?

Helyette:

Nektek kell(ene) eldönteni.


Kérdéseim:

1.Minek egy kecskének név?

2. Azt mondom, legyen Joli(az anyósomat így hívják, nagyon házsártos, zsémbes, felvágott nyelvű vénasszony). Neked lehet nem tetszik. Na és akkor mi van? Az én kecském? Nem. Tehát ha te Reginának vagy Noéminek akarod hívni, úgyis annak fogod. Ha meg Rozinak, akkor meg annak.


Egy kecskét meg lehet fejni akár évekig is név nélkül. Le is lehet vágni a húsáért névtelenül. Akkor minek neki név?

2013. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm. oké. akkor Kármen lesz:)
2013. dec. 15. 17:12
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
3. kérdésem (Előző vagyok) Ugyan mi a fészkes radai meg rakicsai rossebnek kellene nekünk eldönteni. Te kecskéd, dönts hát a sorsa(jelen esetben neve) felől te...!
2013. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Az 1. válaszadó által javasolt Cármen (ráadásul így írva a Kárment, istenem!!!) névnél hülyébbet el se tudok képzelni.

Rózsa, Bori, akármi, de a Cármen így írva ráadásul, rettenetes...

Te nem egy brazil állatot akarsz nevelni, és nem az Amazonas partján fog nevelkedni ez az állat, hanem - ha jól értem- szerény kis hazánkban.


És nem egy szépségkirálynőről van szó, hanem egy haszonállatról.

2013. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na figyeljetek.! Köszönöm hogy megválaszoltátok a kérdésemet.Én is mondhatnám; milyen név az hogy Bori? Jézusom.. Nekem ezek a nevek tetszenek. És nem azért tettem fel a kérdést hogy amit szavaztok, ne azt a nevet válasszam. igen, nekem ezek tetszenek. érthető hogy azt fogom adni mi nekem tetszik... na de ezek a nevek közül nem tudtam választani.:)
2013. dec. 15. 17:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem a Yade tetszik a leginkább, különlegesebb mint a Carmen:)
2013. dec. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem ezek tetszenek a legjobban:

Nelli,

Gerda,

Méri,

Berta,

Liza,

Emma,

Márta,

Ella,

Gréta,

Mici

2013. dec. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!