Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mennyibe kerül egy magyar...

Mennyibe kerül egy magyar szürke szarvasmarha és mennyi támogatás jár érte?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A pénz miatt ne tartsál állatot. Egy szarvasmarha üsző legalább fél millió, de az csak az ára, a többi ennél sokkal többe kerül. Arról nem beszélve, hogy nem egy pátyolgatható háziállat.
2014. jan. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt nem értem. A szarvasmarha haszonállat, mi másért tartsa, ha nem a pénzért?
2014. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Az én szememben nem igazi állattartó, aki azt lesi mennyi támogatást fog kapni az állatai után. Ha én állatot akarok tartani, akkor is tartanám, ha egy petákkal sem járul hozzá az állam.

Ugyanis ez az alapeset!

2014. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így már érthető, egyetértek.
2014. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem haszonleső vagyok csak szerettem volna megtudni mennyi támogatás jár érte mert úgy hallottam hogy jár vmennyi de nem tudom az összeget amúgy kösz hogy megmondtad kb mennyi az ára :-)
2014. jan. 8. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!